При бърза последователност на ежедневния живот, особено в големите градове, много хора нямат време за тях, поради това при тях се появяват депресивни състояния, се натрупват отрицателни мисли в ума си, които се превръщат в мания, се появяват неврози. Всичко това пречи нормално да съществува, да работят и да се радват на живота.
Съдържание: Какво представляват натрапчиви мислиЛогиката не е помощник в това начинаниеНачини да се отървем от лошите мислиПочистване на мантриКоментари и препоръки
Какво представляват натрапчиви мисли
В действителност, натрапчиви мисли – това са едни и същи емоции. Те имат природа, която е създадена в безсъзнание, ирационалното, емоционално ниво. Имат пряка връзка със страховете, вътрешни притеснения и комплекси на човека, затова те и вмешателство. При възникване на емоции, се появяват и мисли за нищо, те сякаш даде сигнал за това, че "внимание, проблемът! Трябва да я реши, търси аут".
От друга страна мисъл натрапчиво характер могат да имат положително действие, те постоянно се напомня за това, което имате нерешени дела, с които трябва да се решат.
И не можете просто да изключите "надежди от главата си", защото, например, трудно ще умре от глад, ако мозъкът е постоянно напомняне за това, че той изисква презареждане чрез храна.
Но не винаги подобни мислене съобщават за текущия реален проблем.
Механизъм за техния произход тънък, и ако той е счупен, естествени страхове на човека, да му се притеснява придобиват съвсем изключителна форма, се проявяват под формата на мании решения, които трудно се почистват.
Така като се грижи за здравето си може да стане ипохондрией, когато човек постоянно се страхува от разболяване, този страх, след това се превръща в параноя.
В този случай той често посещава сайтове за медицина, постоянно мисли за здраве, като го предпази от всички неща, за възможна опасност, която може да му навреди. Тъй като мисли се основават на възникващи емоции, имат рационална същност, тогава от тях не може да се отървете с помощта на проста логика. Как в такъв случай да се отървете от негативните и към същия завладяващ мисли?
Логиката не е помощник в това начинание
Ако човек постоянно си в нещо обвинява, то той ще го направи по-нататък, дори когато вината съвсем не за това. У него такова настроение и от него възникват подобни решения, а не по причина на съществуването на реални проблеми.
Дори и за кратко време човек може себе си да убеди в това, че те са неоснователни, а по-късно-отново кратко време, те да се върнат отново. И отново ще "погълне отвътре", ако той ще се превърне устои на тях и се опита да махне с помощта на логиката.
Ако вие постоянно ще си помислят, че са болни, а след това дори нормални тестове не ще успокои.
Ще посещават такива мисли, като: "А може да ги е погрешно", "И изведнъж ще останат нещо друго?".
Напразни ще бъдат опитите да ги отстранят, те отново ще се върнат с нови аргументи, които нормален човек ще изглежда абсурдно. Човек и по-нататък ще да вярваме в тях, тъй като при него се запазва на емоционалното състояние, порождающее решения за несъществуващи проблеми.
Например, когато сте притеснени някакво отношение, това, без значение как ще сте настроили себе си, че всичко ще бъде наред и не си струва да се притеснявате, изопачено възприемане на все още ще изготви план в най-тъмните мрачни тонове.
И това не е така, защото реалната ситуация е невъзможна, а само настроение в този момент то. Ако продължи да мисли в същия дух, тогава ще дойде отрицателна компонент на вашите размишления. Тя непрекъснато ще привлича към себе си негатив, от който се отървете след това ще бъде още по-трудно. Възниква въпросът, как да се отървете от негативните мисли, веднъж и завинаги?
Начини да се отървем от лошите мисли
Първо трябва да се решат, дали има реален проблем, който генерира такива дума. Има ситуации, когато такива мислене изпаднали, проблемът изглежда още по-голяма.
Затова ние трябва да се замислим, дали има проблем, ако има, да ги игнорира, не си струва. Например, вие съмнения у себе си наличието на заболяване и при поява на съответните симптоми, и сега постоянно мисля за лошо.
Тогава трябва да отидете на лекар и да се подложи на изследване. Ако всичко е наред, трябва да кажете на себе си – това не е проблем и да забрави за него. Това е единственият момент, когато трябва да се прилага здрав разум и логика.
Как да премахнете негативните мисли от главата си, какво трябва да направим? Човек трябва да избере по-добър момент, когато имате прекрасно настроение. Това може да бъде сутрин след сън, когато още не го е прекарал енергия или момент след спорт или медитация. Силата на съзнанието си човек трябва да убеди себе си в това, че накручивать си проблем, няма смисъл. Че такава дума – това е измама, преувеличение.
За да се отървете от такива размишления, има няколко начина:
те трябва да бъдат точно и ясно. Не трябва да се влиза в спор със себе си, в противен случай страхове спечели над ум и логика. Унищожи силата на привличането може да бъде, ако се мисли за отрицателен резултат по-малко, защото колкото повече за него мисля, толкова повече се засилват;Инсталация за пренебрегване. Дайте монтаж на своето съзнание, че няма да се върне към тези помыслам. Те все още не носят никакъв смисъл и нова информация. Дайте си обещание и прекарайте невидима черта;Не е необходимо да се смята, че те не се върне отново. Те отново ще се върнат, но настроението вече трябва да бъде друг. Трябва да се мисли, че това е измама и на реалната ситуация мислене не се отнасят. Просто ги игнорирам, мислете безразличие;Пълно безразличие. Ако вие ще бъдете безразлични към тях, това е твоята дума ще загубят своя емоционален заряд. Пълно безразличие ще ги направи уязвими, те няма да могат повече изводить.
Почистване на мантри
Всеки човек иска да бъде в хармония със себе си, да има баланс в живота си, отървете се от всичко лошо, което разрушава положителни емоции. За да се отърве от негативизъм, трябва да се използват специални мантри, които пречистват съзнанието от негативните мисли. Те успокояват, уреждат ход мисъл, има благотворно влияние върху състоянието на здравето, позволяват да се премине през тялото на енергия и да се слее с нея заедно.
Мантри за пречистване – това е един лесен и ефикасен начин, с помощта на която можете да премахнете целия негатив, да лекува болестта, да забравим житейските проблеми и други прояви на лоша карма. Това е силен духовен инструмент, с който могат да се ползват от всички, без изключения.
Всеки път, когато ще се свърже с енергията на мантра, съдбата и животът ще се промени към по-добро.
Те са необходими за всеки, на различни етапи от жизнения път. Божествените текстове играят по-голяма роля, те помагат да вдъхнат спокойствие в душата покажи на самата същност на битието, съдба.
С мантра за почистване може да се измъкне от енергийния негативизъм, хаос, безпокойство, да подобрят живота си.
Можете да ги слушате, да четете, преди да започне да пее или чете, човек трябва да вземе душ и да си мисли в ред.
Правила за четене на мантри:
- Прочети трябва да се в тихо, спокойно място, никой да не се тревожил;Запали на закрито, свещи, тамян;Прочетете тържествено, с това се фокусират върху желанието си;Имате броеници, състоящ се от 108 мъниста, за да се погрижи за това, колко пъти може открито да признае стих. Броят на повторенията трябва да е кратен на 3 или 9;Произнасят молитви по всяко време, най-важното в този момент да има добро настроение;Често произношението на древните текстове – път към бързите промени в живота.
Видове мантри:
- Ваджрасаттва. (Ω ваджрасаттва hung);
Почиства от негативизъм, лоши емоции, премахва болестта. Предпазва от гняв, омраза, завист. Препоръчително е да започнете почистване с нея, да забрави всичко лошо в живота си и да отворите нов лист на вашата съдба.
- Авалокитешвара. (Ом мани падме хум);
Това е канал любов, милосърдие, състрадание. Решава проблеми в семейството и личния си живот, уреждане на спорове и конфликти, прави по-добри отношения с другите хора, успокоява ума и съзнанието, ускоряване на духовния растеж.
- Буда Медецины. (Тадьятха ти беканзе беканзе маха беканзе рандза самутгатэ соха);
Канал за здравето, лекува всички заболявания.
- Зелената Тара. (Ω съд тутаре кръг соха);
Пречистване на кармата, защита от страхове и опасности, които произхождат от земята, огъня, вятъра, на водата, на животните.
- Дурга. (Ω хрим doom дургайе намах);
Жените богиня, разпилява трудности, премахва вредните навици и черти на характера, изчиства ума и съзнанието.
- Ганеша. (Ω дъвка ганапатайе намах);
Предпазва от препятствия, които възникват в живота, разрушава отрицателен, ускоряване на духовния растеж.
- Пречистване на аурата. (Ом шри рама дже рама джая дже рама джайам). Защита от уроки, разваляне на сградата, пречистване на аурата от негативизъм, страхове, съмнения.
По този начин, борбата с атаки на паника може да се научи да контролира страховете си. Работим усилено за отстраняване на депресия, вие можете да намерите източник на щастие вътре в себе си. Контрол над разсъждения ще управлява внимание, за контролиране на ума. Опитвам се да намеря отговор на въпроса: как да се отървете от негативните мисли и емоции, разяждащи ви, моля, бъдете много търпение, прави работата над себе си, и тогава ще се появи ценен опит, който ще изиграе голяма роля в живота си.
Използвайте древни магически молитви, почиствайте своето съзнание и тогава животът ви в най-скоро време да се промени към по-добро.
Комментариев нет:
Отправить комментарий